Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

BİR ADAM TAKİP ETMEK. Çevrimiçi izleme bir efsane mi yoksa gerçek mi?

Katılım
6 Kas 2009
Mesajlar
1,317
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
42
Konum
Украина, Киев т.+380934355406
Web sitesi
privatdetectiv-ua.com
Teşekkürler!
 
Original message
Спасибо!
A

Anonymous

Ynt: BİR KİŞİNİN GÖZETİMİ. ÇEVRİMİÇİ GÖZETLEME MİT Mİ GERÇEK Mİ?

Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Andrey, yayılımın nedir?

Google haritalarını kullanırken aradaki fark neredeyse bir kilometre. Diğer navigasyon haritalarını henüz denemedim, yazılıma para yok...
 
Original message
Re: СЛЕЖКА ЗА ЧЕЛОВЕКОМ. ОН-ЛАЙН СЛЕЖЕНИЕ МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ?

Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Андрей, какой у Вас разброс?

При использовании карт гугла, получается разница почти в километр. Другие навигационные карты пока не пробовал, на программное обеспечение денег нету...

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Katılım
1 Ocak 1970
Mesajlar
21,450
Tepkime puanı
3,532
Puanları
113
Yaş
52
Konum
Россия,
Web sitesi
o-d-b.ru
Bir gezgin kullanıyoruz, yayılma 50 metreden fazla değil. Genellikle, orada olduğunu gösterir. (3-5 metreye kadar)
 
Original message
Мы используем навигатор, разброс не более 50 метров. Обычно, где показывает там и есть. (до 3-5 метров)

Орлан

Private access level
Full members of NP "MOD"
Katılım
6 Ağu 2011
Mesajlar
2,514
Tepkime puanı
23
Puanları
38
Yaş
38
Konum
Украина. Харьков (+38)-066-300-28-76; (8-057)-756-
Ynt: BİR KİŞİNİN GÖZETİMİ. ÇEVRİMİÇİ GÖZETLEME MİT Mİ GERÇEK Mİ?

Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
ama artıları ve eksileri var. örneğin, bir araba alırsanız, o zaman bu cihaz arabaya kurulur ve değil .... Ama araba ile ilgileniyorsak, bir güvenlik cihazı takmak daha iyidir (ancak oto elektrikçiler tarafından kurulur, ve siz kendiniz kaldırmayacaksınız.)
Aynı fikirde olmamak. Artıların sayısı eksilerden fazla. Kurulumun kendisi 3-10 saniye sürer.
Forumdaki çalışmalarınız için teşekkürler. +3
Artılara gelince, katılıyorum, kesinlikle eksilerden daha fazlası var. Kurulum süresine gelince, GSM üzerinden araba hırsız alarmları hakkında yazdım. Bu durumda cihaz, makinenin elektroniğine bağlanır, yani. torpidoyu sökmek, takmak, tekrar monte etmek zaman alır. örneğin, bu yeni bir Lexus ise, kurulum süresi yarım gün sürmüştür.
 
Original message
Re: СЛЕЖКА ЗА ЧЕЛОВЕКОМ. ОН-ЛАЙН СЛЕЖЕНИЕ МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ?

Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
но есть свои плюсы и свои минусы. к примеру если взять автомобиль, то данный прибор устанавливается именно в машине а не.... Но если нам интересен именно автомобиль, то лучше установить охранный прибор(но он устанавливается авто электриками, и сам ты его не снимешь.)
Не согласен. Количество плюсов с лихвой перекрывают минусы. Время самой установки занимает, 3-10 сек.
Спасибо за работу на форуме. +3
Что касается плюсов, согласен, их однозначно больше чем минусов. что касается времени установки, то я писал о охранной сигнализации автомобиля через GSM. В этом случае прибор подсоединяется к электронике машины, т.е. нужно время разобрать торпеду, установить, собрать обратно. к примеру если это новый лексус, то время на установку занимало пол дня.

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Katılım
1 Ocak 1970
Mesajlar
21,450
Tepkime puanı
3,532
Puanları
113
Yaş
52
Konum
Россия,
Web sitesi
o-d-b.ru
Ynt: BİR KİŞİNİN GÖZETİMİ. ÇEVRİMİÇİ GÖZETLEME MİT Mİ GERÇEK Mİ?

Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
ama artıları ve eksileri var. örneğin, bir araba alırsanız, o zaman bu cihaz arabaya kurulur ve değil .... Ama araba ile ilgileniyorsak, bir güvenlik cihazı takmak daha iyidir (ancak oto elektrikçiler tarafından kurulur, ve siz kendiniz kaldırmayacaksınız.)
Aynı fikirde olmamak. Artıların sayısı eksilerden fazla. Kurulumun kendisi 3-10 saniye sürer.
Forumdaki çalışmalarınız için teşekkürler. +3
Artılara gelince, katılıyorum, kesinlikle eksilerden daha fazlası var. Kurulum süresine gelince, GSM üzerinden araba hırsız alarmları hakkında yazdım. Bu durumda cihaz, makinenin elektroniğine bağlanır, yani. torpidoyu sökmek, takmak, tekrar monte etmek zaman alır. örneğin, bu yeni bir Lexus ise, kurulum süresi yarım gün sürmüştür.
Kabul etmek.
 
Original message
Re: СЛЕЖКА ЗА ЧЕЛОВЕКОМ. ОН-ЛАЙН СЛЕЖЕНИЕ МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ?

Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
Частный детектив. Детективное агентство. Матушкин Андрей.' Alıntı:
Детективная служба Орлан. Харьков' Alıntı:
но есть свои плюсы и свои минусы. к примеру если взять автомобиль, то данный прибор устанавливается именно в машине а не.... Но если нам интересен именно автомобиль, то лучше установить охранный прибор(но он устанавливается авто электриками, и сам ты его не снимешь.)
Не согласен. Количество плюсов с лихвой перекрывают минусы. Время самой установки занимает, 3-10 сек.
Спасибо за работу на форуме. +3
Что касается плюсов, согласен, их однозначно больше чем минусов. что касается времени установки, то я писал о охранной сигнализации автомобиля через GSM. В этом случае прибор подсоединяется к электронике машины, т.е. нужно время разобрать торпеду, установить, собрать обратно. к примеру если это новый лексус, то время на установку занимало пол дня.
Согласен.