Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

Yeni profil mesajları

IMG_20210316_111539.jpg

Endonezyalı Özel Dedektif
Endonezya Cumhuriyeti Ulusal Soruşturma Komitesinde (KIN) eğitimli ve sertifikalı bir istihbarat ajanı ve araştırmacı olarak deneyimim var. PT Direktörü olarak. Çevrimiçi medya ve bilgi hizmetleri ile uğraşan Media Moki Nusantara.
Moldova Cumhuriyeti topraklarında profesyonel etkileşimle ilgilenen sevgili meslektaşlarımız, lütfen bizimle 7/24 iletişim kurun. Her zaman işbirliğine hazır.
İyi akşamlar OLEG VLADIMIROVICH. Lütfen bana bunu en iyi nasıl yapacağımı söyleyin, özel güvenlik görevlisi olmayı öğrenmedim ve iki hafta içinde özel güvenlik lisansı alacağım. SİZİN özel dedektiflik okumak nasıl mümkün olacak.
Veliky Novgorod'da sadece özel güvenlik görevlisi için eğitim alıyorlar. Özel dedektiflik için bir eğitim programı olmasına rağmen bu mesleğe talep olmadığı için eğitim almıyorlar.
İyi günler. İngiltere'de yardıma ihtiyacınız var. Fotoğraf var, telefon numarası var. Fotoğraftaki kişinin oda sahibiyle yazışmasını tespit etmek gerekir. Eşleşirse, bu kişi hakkında bilgiye ihtiyacınız var. Wats uygulamasında +79265536962 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.