Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

Eugen

Private access level
Hoş geldin.

Original message
Добро пожаловать.
г.Волгодонск. (Ростовская обл.) +7-988-587-50-25
Андрей Захаров' Alıntı:
Saransk Mordovia sizi Forum İşaretine davet ediyor))) Ve başka bir soru - kendinizi özel dedektif olarak ilan ediyorsunuz.Özel dedektiflik faaliyeti yürütmek için bir lisans var mı.Soru, belirttiğiniz bazı hizmetlerle bağlantılı olarak ortaya çıkıyor. yalnızca ilgili lisansa sahip bir kişi tarafından sağlanabilir. Ehliyetin olmaması da Forum'a katılım için sorun teşkil etmiyor... Ancak ruhsatlı müstakil ev alıp almadığımızı bilmemiz gerekiyor... Ehliyetiniz varsa detaylarını ve kurulumunuzu belirtiniz. veri (tam ad). Umarım anlarım))))

Sevgili Andrey!
Kendimi bilgi toplama ve analiz etme konusunda uzman ilan ediyorum, ayrıca dedektiflik ve toplama faaliyetleri ile ilgili çalışmalar yapıyorum.
Ehliyetim yok ve almayacağım, gereksiz zahmet. Kolluk kuvvetlerinde çalışmadım ve hukuk eğitimim yok. 2000'den 2007'ye kadar, 162. madde kapsamında ileri eğitim aldı.
1990'dan beri Volgodonsk ve komşu ilçelerde iş deneyimi ve belirli bir birikmiş itibar, sorunların çoğunu olumlu bir şekilde çözmeme izin veriyor.
Volgodonsk, Tsimlyansk ve çevresinde herhangi bir şeye ihtiyacı olan varsa lütfen iletişime geçin.

Original message
Андрей Захаров' Alıntı:
Саранск Мордовия приветствует Вас на Форуме Марк))) И еще вопрос-Вы декларируете себя как частный детектив.Имеется ли лицензия на осуществление частной детективной деятельности.Вопрос поставлен в связи с тем обстоятельством,что часть указанных Вами услуг может быть оказана только лицом,имеющим соответствующую лицензию. Отсутствие лицензии-тоже не проблема для участия в Форуме...Однако мы должны знать-имеем ли мы дело с лицензированным ЧД или нет...Если имеется лицензия-то укажите пожалуйста ее реквизиты и свои установочные данные (ФИО).Надеюсь на понимание))))

Уважаемый Андрей!
Я декларирую себя как специалист по сбору и анализу информации также выполняю работы относящиеся к детективной и коллекторской деятельности.
Лицензии у меня нет и получать не собираюсь, лишние хлопоты. В силовых структурах я не работал, и юридического образования не имею. С 2000 по 2007 год проходил повышение квалификации по статье 162
Стаж работы с 1990 года на территории Волгодонского и соседних районов и определенная наработанная репутация позволяет мне положительно решать большинство вопросов.
Если кому что надо по г.Волгодонску, Цимлянску и прилегающим районам обращайтесь.

Андрей Захаров

Вице-Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Россия, Саранск. Частный детектив 89271807574
Web sitesi
iapd.info
Mark tarafından kabul edildi ... Volgodonsk'a özgü şehir ...

Original message
Принято Марк...Волгодонск-специфичный город...

Марат

Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
www.detective-bureau.com
Foruma hoş geldiniz!!!

Original message
Приветствуем на форуме!!!
Web sitesi
www.
Марк КР' Alıntı:
2000'den 2007'ye kadar, 162. madde kapsamında ileri eğitim aldı.

Bu bir sır değilse, ileri eğitim bu makalenin hangi bölümünde gerçekleşti? ;)

Original message
Марк КР' Alıntı:
С 2000 по 2007 год проходил повышение квалификации по статье 162

Если не секрет, по какой части этой статьи прошло повышение квалификации? ;)

Гудимов Анатолий Геннадиевич

Зарегистрированный
Web sitesi
iapd.info
Марк КР' Alıntı:
Sevgili Andrey!
Kendimi bilgi toplama ve analiz etme konusunda uzman ilan ediyorum, ayrıca dedektiflik ve toplama faaliyetleri ile ilgili çalışmalar yapıyorum.
Ehliyetim yok ve almayacağım, gereksiz zahmet. Kolluk kuvvetlerinde çalışmadım ve hukuk eğitimim yok. 2000'den 2007'ye kadar, 162. madde kapsamında ileri eğitim aldı.
1990'dan beri Volgodonsk ve komşu ilçelerde iş deneyimi ve belirli bir birikmiş itibar, sorunların çoğunu olumlu bir şekilde çözmeme izin veriyor.
Volgodonsk, Tsimlyansk ve çevresinde herhangi bir şeye ihtiyacı olan varsa lütfen iletişime geçin.

Mark, söyle bize, forumun kurucularını tanıdığınızı ve onlarla çalıştığınızı daha önce belirttiğinize göre, forum üyelerinden kim yerleşmiş itibarınızı teyit edebilir?
Ve sonra bir şekilde birçok ifade var, ama gerçekler ???

Original message
Марк КР' Alıntı:
Уважаемый Андрей!
Я декларирую себя как специалист по сбору и анализу информации также выполняю работы относящиеся к детективной и коллекторской деятельности.
Лицензии у меня нет и получать не собираюсь, лишние хлопоты. В силовых структурах я не работал, и юридического образования не имею. С 2000 по 2007 год проходил повышение квалификации по статье 162
Стаж работы с 1990 года на территории Волгодонского и соседних районов и определенная наработанная репутация позволяет мне положительно решать большинство вопросов.
Если кому что надо по г.Волгодонску, Цимлянску и прилегающим районам обращайтесь.

Марк, расскажите, а кто из форумчан может подтвердить вашу наработанную репутацию, поскольку вы ранее заявляли, что знаете и работали с основателями нашего форума?
А то как-то заявлений много, а фактов???

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Original message
Матушкин Андрей Николаевич' Alıntı:
Марк КР' Alıntı:
Достойные специалисты своего дела, с многими из них довелось поработать.
Вы не могли бы уточнить, с кем Вы работали?
г.Волгодонск. (Ростовская обл.) +7-988-587-50-25
СКФ Будаев и партнёры. Тула.' Alıntı:
Марк КР' Alıntı:
2000'den 2007'ye kadar, 162. madde kapsamında ileri eğitim aldı.

Bu bir sır değilse, ileri eğitim bu makalenin hangi bölümünde gerçekleşti? ;)

Dava gürültülü, gösterişliydi, Organize Suçlarla Mücadele Şubesi çalışıyordu ama duruşmadan önce tüm başvuranların kafası karışmıştı, bir tanesini iyi sakladılar ve bu onun için 4. bölüm.

Гудимов Анатолий Геннадиевич' Alıntı:
Mark, söyle bize, forumun kurucularını tanıdığınızı ve onlarla çalıştığınızı daha önce belirttiğinize göre, forum üyelerinden kim yerleşmiş itibarınızı teyit edebilir?
Ve sonra bir şekilde birçok ifade var, ama gerçekler ???

Kimin neyi kurduğunu bilmiyorum ama bazen bazı konularda dedektiflerle işbirliği yapıyorum.
Ben şahsen Volgograd ve Rostov'dan yaklaşık 10 kişi tanıyorum, onları burada listelemenin ya da sizin için alışılmış olduğu gibi incelikli olmadığını düşünüyorum.

Марк КР' Alıntı:
Alanında iyi uzmanlar, birçoğu ile çalışma şansım oldu.
Kiminle çalıştığınızı açıklar mısınız?

Eğer ısrar ediyorsan, yapabilirim ve listeleyebilirim.

Örneğin, şimdi dedektiflerin yardımına ihtiyaç var.
1.000.000 ruble ödül bulan bir vatandaş kayboldu. Artı 500.000 RUB Mayıs 2014'ten önce bulunursa
Teslimat için ödeme anlaşma ile yapılır.

Original message
СКФ Будаев и партнёры. Тула.' Alıntı:
Марк КР' Alıntı:
С 2000 по 2007 год проходил повышение квалификации по статье 162

Если не секрет, по какой части этой статьи прошло повышение квалификации? ;)

Дело было громкое показушное, работал УБОП, но до суда все заявители порастерялись, один хорошо спрятали, вот за него 4 часть и получилась.

Гудимов Анатолий Геннадиевич' Alıntı:
Марк, расскажите, а кто из форумчан может подтвердить вашу наработанную репутацию, поскольку вы ранее заявляли, что знаете и работали с основателями нашего форума?
А то как-то заявлений много, а фактов???

Не знаю как насчет того кто и что основывал но с детективами я иногда по некоторым вопросам сотрудничаю.
Волгоградских и Ростовских знаю лично человек 10, здесь думаю перечислять их не тактично, или как тут у Вас принято.

Марк КР' Alıntı:
Достойные специалисты своего дела, с многими из них довелось поработать.
Вы не могли бы уточнить, с кем Вы работали?

Если настаиваете могу и перечислить.

Вот к примеру и сейчас нужна помощь детективов.
Потерялся гражданин, нашедшему приз 1 000 000 р. Плюс 500 000 р. если найдется до мая 2014г.
За доставку оплата по договоренности.