Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

Özel dedektifler, dedektiflik büroları için kayıt kuralları

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Merhaba sevgili meslektaşlarım! Sizi Forumumuzda gördüğüme sevindim! Umarım zamanla o da senin olur. Foruma kaydolmayı deneyin. Değilse, iletişim bilgilerinizi bırakın.
Yakın gelecekte forumu İngilizce'ye çevirin ve iletişim kurmak daha kolay olacaktır.
Bir afiş yerleştirmek, kapalı alanlara erişmenizi sağlar.
Saygılarımla, Andrew Matushkin.

Original message
Hello, dear colleagues! Glad to see you on our Forum! I hope that in time he will also become yours. Try to register on the forum. If not, then leave your contact information.
In the near future translate the forum into English and it will be easier to communicate.
Placing a banner, gives you access to the closed
Sincerely, Andrew Matushkin.

Linarism

Зарегистрированный
Merhaba beyler, bir ajansı nasıl hızlı bir şekilde kaydettireceğimi söylemeyin, bir LLC açmanız mı yoksa önce polis departmanından bir lisans almanız mı gerekiyor?

Original message
Здравствуйте господа не подскажите как по быстрей зарегистрировать агентство , нужно ли открывать ооо или сперва необходимо в ОВД лицензию получить

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Linarism' Alıntı:
Merhaba beyler, bir ajansı nasıl hızlı bir şekilde kaydettireceğimi söylemeyin, bir LLC açmanız mı yoksa önce polis departmanından bir lisans almanız mı gerekiyor?
Merhaba. Hangi bölgeden (ülke)siniz?

Original message
Linarism' Alıntı:
Здравствуйте господа не подскажите как по быстрей зарегистрировать агентство , нужно ли открывать ооо или сперва необходимо в ОВД лицензию получить
Здравствуйте. Вы из какого региона(страны)?

Benilde Malé

Зарегистрированный
Re: Özel dedektiflerin kayıt kuralları, dedektif ajanı

Merhaba, akıllı bir dedektif olmak isterim, daha önce bir petrol şirketinde güvenlik topluluğu bilişimi olarak çalıştım, beni anlatabilir misin? Teşekkürler.

Original message
Re: Rules for registration of private detectives, detective agen

Hello, i will like to be an intellgent detective, i have worked as a security community informma before, for an oil company,can you put me through. Thanks.

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Giftson' Alıntı:
Merhaba, akıllı dedektif olmak istiyorum, daha önce bir petrol şirketi için güvenlik bilişim topluluğu olarak çalıştım, lütfen beni memnun eder misiniz? Teşekkürler.
Merhaba meslektaşım.
Nerelisin (ülke, şehir)?
Seçenekleriniz neler?

Original message
Giftson' Alıntı:
Здравствуйте, я хотел бы быть intellgent детектив, я работал как сообщество безопасности informma и прежде, для нефтяной компании, может ты мне. Спасибо.
Здравствуйте, коллега.
От куда Вы(страна, город)?
Какие у Вас возможности?

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Original message

Детективное бюро Бориса Турецкого

Private access level
Full members of NP "MOD"
St. Petersburg section IAPD
Web sitesi
mydetektiv.ru
Tamam, Andrey! Uzun zamandır sayfamı oluşturma kuralı ile ilgili mesajlar alıyorum... Bu olayı görmezden gelmedim, sadece geçerken hata verdim ((Ve mesajınız sayesinde her şey yoluna giriyor!) Zaman hala akıyor , acil değil, değil mi?Her şey hala geliştirme aşamasında... İş sürecimi tam olarak kurmadım, her şeyi kendim öğreniyorum!Şimdi St.Petersburg'da.

Original message
Хорошо, Андрей! Я давно получаю сообщения о правиле создания своей странице... Не игнорировал это дело, просто при переходе выдавал ошибку(( А через Ваше сообщение все получается!) Время еще терпит, это не срочно ведь? Все в разработке у меня еще... Полностью не настроил бизнес процесс свой. Учусь всему сам! Сейчас в Питере.

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Александр 777 $$$' Alıntı:
Tamam, Andrey! Uzun zamandır sayfamı oluşturma kuralı ile ilgili mesajlar alıyorum... Bu olayı görmezden gelmedim, sadece geçerken hata verdim ((Ve mesajınız sayesinde her şey yoluna giriyor!) Zaman hala akıyor , acil değil, değil mi?Her şey hala geliştirme aşamasında... İş sürecimi tam olarak kurmadım, her şeyi kendim öğreniyorum!Şimdi St.Petersburg'da.
Öyleyse ara!

Original message
Александр 777 $$$' Alıntı:
Хорошо, Андрей! Я давно получаю сообщения о правиле создания своей странице... Не игнорировал это дело, просто при переходе выдавал ошибку(( А через Ваше сообщение все получается!) Время еще терпит, это не срочно ведь? Все в разработке у меня еще... Полностью не настроил бизнес процесс свой. Учусь всему сам! Сейчас в Питере.
Так звоните!