Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

MOU Konseyinin XII. Genel Kurul Toplantısının fotoğrafları ve videoları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru
Original message
где можно почитать информацию о темах совещания?

Резолюцию выложу чуть позже.

Faig

Private access level
Full members of NP "MOD"
Dostlarım ve meslektaşlarım, MOD-IAPD'nin her geçen gün unvanını artırdığını bir kez daha minnetle duyuruyorum. Doğal olarak, başta Andrei Nikolaevich sayesinde ve dünyada profesyonel dedektifler bulan IAPD-IAPD'nin her üyesi de dahil olmak üzere. Ve özellikle belirtmek isterim ki her seferinde bu tür benzer etkinlikler düzenleyip bizleri bir araya getirmek, bir platform oluşturmak, profesyonelliğimizin tecrübesini aramızda paylaşmak, yeni beceriler ve gönülden işbirliği getirmek. Fotoğrafta hepiniz çok güzel, iyi huylu ve pozitifsiniz. Arkadaş ve meslektaşım olarak, sizi gördüğüme sevindim ve verimli bir işbirliği umuyoruz!

Original message
Друзья и коллеги, ещё раз признательно сообщаю о том, что МОД-IAPD день за днём увеличивает свои титул. Естественно благодаря в главе Андрею Николаевичу и в том числе к каждому член МОД-IAPD находившему в земном шаре занимающие профессиональный сыском. И хочу особа отметить, что каждый раз организовать таких подобные мероприятия и собрать нас , создавать платформа, делить опыт своего профессионализмом между каждый из нас , приносит новый навыки и от всех души сотрудничество. На фотографии Вы все очень великолепный, доброкачественно и позитивно. Как друзья и коллега рад Вами и надеюсь на плодотворным сотрудничеству !

Андрей Иванович

Private access level
Full members of NP "MOD"
Herkese merhaba ve en iyi dileklerimle! Fotoğraf raporuna baktım ve oradaydı! Yazık ki bu tür etkinliklerin yapıldığı yerlerden çok uzaktayım! Tabii ki herkesle canlı tanışmak ve sohbet etmek istiyorum!

Original message
Всем привет и наилучшие пожелания ! Посмотрел фотоотчёт и как будто побывал там ! Жаль , что нахожусь очень далеко от мест проведения подобных мероприятий ! Конечно же хочется со всеми познакомиться вживую и пообщаться !

Михаил Александрович Иванов

Private access level
St. Petersburg section IAPD
Toplantı dinamik, bilgi açısından zengin bir atmosferde gerçekleşti. Bazı sonuçlar özetlenir, geleceğe yönelik planlar sunulur. Kendim için birçok faydalı bağlantı kurdum, güvenlik hizmetleri sektörünün farklı alanlarından harika insanlarla tanıştım. Foruma üye olduktan sonra, sorularımda paha biçilmez bilgilendirici ve pratik yardım alıyorum. Genel olarak, dedikleri gibi, "sonuçlar beklentileri aştı." Organizatörlere ve kişisel olarak Andrey Nikolaevich'e çok teşekkürler. MOU'nun diğer etkinliklerinde yer almaya devam etmeye hazırım.

Original message
Совещание прошло в динамичной , информационно насыщенной обстановке. Подведены некоторые итоги, представлены планы на перспективу. Лично для себя приобрёл много полезных контактов, познакомился с замечательными людьми из разных направлений сферы услуг безопасности. Став участником Форума получаю неоценимую информационную и практическую помощь в своих вопросах. Вообщем, как говорится, " результаты превзошли ожидания". Огромное спасибо организаторам и лично Андрею Николаевичу. Готов продолжать принимать участие в дальнейших мероприятиях МОД.

Детектив-Молдова

Вице-Президент IAPD
Private access level
Full members of NP "MOD"
Молдова, Кишинев, тел.(Viber): +37369270011
Web sitesi
adp-dia.com
Bu forumun düzenlenmesinden dolayı toplantının katılımcılarını ve Mutabakat Muhtırası üyelerini tebrik ederiz!
Andrey Nikolaevich ve ekibi toplantının uygulanması için - BÜYÜK SAYGI!
İYİ ADAMLAR!

Original message
Поздравляю участников совещания и членов МОД с проведением данного форума!
Андрею Николаевичу и его команде по реализации совещания - ОГРОМНЫЙ РЕСПЕКТ!
МОЛОДЦЫ!

Матушкин Андрей Николаевич

Президент IAPD
Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
Web sitesi
o-d-b.ru

Video XII Uluslararası Özel Dedektifler Birliği (IAPD) Konseyi'nin Genel Kurul toplantısı.​

Original message

Видео XII Пленарного совещание Совета Международной Ассоциации Частных Детективов (IAPD).​

Детектив-Молдова

Вице-Президент IAPD
Private access level
Full members of NP "MOD"
Молдова, Кишинев, тел.(Viber): +37369270011
Web sitesi
adp-dia.com
Harika film !!!
İYİ ADAMLAR!

Original message
Отличный ролик!!!
МОЛОДЦЫ!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...