Bize habercilerden veya telefonla ulaşın.

whatsapp telegram viber phone email
+79214188555

Özel dedektiflik faaliyetlerinin lisanslanması sorunları.

alexsey1417

Зарегистрированный
tebrikler! Gerçek şu ki, devlet organları ortak bir dil bulamıyor ama ne diyeyim, departman içinde başka bir departmandan kolayca talimat veriyorlar, FSSP ile çalışıyorum, birbirleriyle hiç buz tutmuyorlar. ...
Katılıyorum ve sizi destekliyorum!

Original message
молодец! правда и гос.органы не могут найти общий язык,да что там говорить и внутри ведомства легко задвигают поручение от другого отдела,я вот с ФССП работаю,они вообще не айс с друг с другом...
Согласен и Поддерживаю вас!

Alexander Konovalenko.

Yönetici
Private access level
Full members of NP "MOD"
173024-г.Великий Новгород.,ул.Свободы,д.-23, кв-5
İlimizde özel dedektif ve güvenlik görevlisi ehliyeti almak sorun değil. Rusya'daki sorun bir, tüm şehirlerde özel dedektif hazırlamak için eğitim kursları almak mümkün değil, özel güvenlik görevlisi için lütfen, kolay ve basittir. Sadece burada Veliky Novgorod'da üç eğitim kurumu özel güvenlik görevlileri yetiştiriyor ve bunlardan hiçbiri özel dedektif yetiştirmiyor. Ve soyut mükemmel.

Original message
Лицензию частного детектива и охранника получить у нас в городе не проблема. Проблема в России одна, не во всех городах можно пройти обучение на курсах по подготовке частного детектива,а на частного охранника пожалуйста легко и просто. Только у нас в Великом Новгороде три учебных заведения готовят частных охранников, и не одно из них не подготавливает частных детективов. А реферат отличный.